Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, żółty

10-10098-009 Aladdin Aladdin
153.00 PLN
153,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-10098-009
Wymiary
7,5 x 27,3 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, żółty została przygotowana z materiału BPA free. Jest nie tylko ekologiczna, ale i korzystna dla Twojego zdrowia. Intensywny, żółty kolor antypoślizgowego wykończenia poprawi Ci humor w każdy dzień!
Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, żółty ma rozmiar dopasowany do uchwytów w rowerach czy samochodach. Dzięki temu zabierzesz ją ze sobą w podróż. Sprawdzi się też jako wyposażenie plecaka czy torby.
Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, żółty ma dodatkowy szeroki gwint. W efekcie przygotujesz w niej np. wodę z owocami czy schłodzisz się napojem z lodem. Wielorazowa butelka została zaprojektowana w taki sposób, że doskonale utrzymuje niską temperaturę napoju. Możesz się nią cieszyć nawet do 10 godzin!

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię