Ceramiczny musak do ostrzenia Kyocera duży

CSW-18 Kyocera Kyocera
125.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CSW-18
Wymiary
Długość bez rączki: 23 cm
Materiały
ceramika
Ograniczenia

Opis produktu

Ceramiczny musak japońskiej marki Kyocera o długości 23 cm przeznaczony jest do ostrzenia wszystkich dobrych jakościowo noży ze stali. Musak doskonale się sprawdza jako podstawowe narzędzie do szybkiego ostrzenia lub do wyrównywania krawędzi ostrza. Systematyczne używanie musaka przywróci pierwotną ostrość noża, bez konieczności ostrzenia go ostrzałką lub kamieniem. Nóż podostrzany regularnie musakiem powinien służyć przez długi czas w trakcie normalnego użytkowania.
Musak ceramiczny Kyocera wykonany został z ceramiki japońskiej która jest wyjątkowo twarda i ułatwia proces ostrzenia. Ceramika jest materiałem kruchym i delikatnym, należy więc uważać, by nie upuścić ostrzałki na twardą powierzchnię, ponieważ może pęknąć, za co producent nie ponosi odpowiedzialności.
Musak Wyposażono w plastikową nasadkę, która chroni dłoń.

Marka

Kyocera specjalizuje się w wytwarzaniu wyposażenia kuchni z ceramiki o specjalnych właściwościach. Od ponad 30 lat Kyocera jest producentem noży ceramicznych o niezwykłej ostrości. Noże te zyskały dużą popularność wśród najlepszych kucharzy na świecie, a także wśród kucharzy - hobbystów. W sklepie Czerwona Maszyna cenimy kolekcje noży i drobne akcesoria kuchenne Kyocera za wyjątkową ostrość, która utrzymuje się dłużej niż w jakichkolwiek stalowych narzędziach kuchennych.

Narzędzia kuchenne Kyocera nie korodują i nie niszczeją pod wpływem działania kwasów czy zasad, a ich wyjątkowo gładka powierzchnia nie przepuszcza zarazków, olejów ani soli. Noże ceramiczne Kyocera są obojętne chemicznie i nie wydzielają jonów metali, więc nie zmieniają smaku ani koloru produktów – krojone nimi warzywa czy owoce nie brązowieją i nie grozi im metaliczny posmak. Ultralekkie ceramiczne klingi zachowują niewiarygodną ostrość o wiele dłużej niż ich metalowe odpowiedniki i nigdy nie rdzewieją. 

Noże i obieraczki Kyocera są wykonane z bardzo twardej ceramiki (ustępuje pod względem twardości jedynie diamentowi) i są zdrową alternatywą tradycyjnych stalowych narzędzi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię