Cukierniczka Guzzini Mirage fioletowa

2489.00.01 Guzzini Guzzini
56.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2489.00.01
Wymiary
14 x 10,5 x 8 cm
pojemność 200 ml
Materiały
Tworzywo sztuczne SAN, szkło

Opis produktu

Funkcjonalność i elegancja! W stelażu wykonanym ze sztucznego tworzywa umieszczono szklany wkład. Uchwyt zapewnia stabilne przenoszenie. Cukiernica może być wykorzystywana także do innych celów. Możesz w środku umieścić dżem, który będzie serwowany za pomocą małej łyżeczki, jaka jest dołączona do cukiernicy.

Guzzini Mirage Seria ta łączy kolorowe tworzywa sztuczne wraz z przezroczystym szkłem. Projektanta serii, Luca Nichetto, zadbała o to, by połączyć najwyższą klasę estetyki z funkcjonalnością. Naczynia Guzzini Mirage przypominają szkło, jednak mogą poszczycić się trwałością tworzywa sztucznego. Nie straszne im żadne grille i garden party!

Kolekcja: Guzzini Mirage

Zobacz kolekcję

Marka

"Zaprojektowane, by cieszyć”! Włoska marka Guzzini to przede wszystkim doskonała równowaga między nowoczesnymi materiałami, a tradycyjną formą i pięknym, wpadającym w oko designem. Przedmioty codziennego użytku projektowane dla Guzzini przez najbardziej znanych projektantów na świecie zachwycają gorącym temperamentem, funkcjonalnością i niezwykłym wyglądem. Niebanalne wzory i intensywna kolorystyka to znak rozpoznawczy tej marki!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię