Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy Pro, czarny

53006-002-0 Zwilling Zwilling
519.20 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
53006-002-0
Wymiary
Wysokość 26,5 cm
Ø 15,2 cm
Pojemność 1,5 l
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna

Opis produktu

Czajnik elektryczny Zwilling Enfinigy Pro w czarnym kolorze, z którym dopasujesz odpowiednią temperaturę wody do przyrządzanego napoju lub jedzenia dla dziecka!

Ten wysokiej jakości czajnik elektryczny z izolacją ciepła wykonany został z połączenia stali szlachetnej i tworzywa sztucznego. Dwuścienna obudowa 1850-watowego urządzenia z serii Enfinigy gwarantuje utrzymanie temperatury wody przez długi czas po jej zagotowaniu przy jednoczesnym zachowaniu przyjemnie chłodnej ściany zewnętrznej. Klapka czajnika jest otwierana do 70 stopni, zapobiegając uderzeniu pary bezpośrednio w Twoją twarz.

Prezentowany model Pro posiada opcję ustawiania pożądanej temperatury na podstawie 7 różnych programów łatwo wybieralnych za pomocą 360-stopniowej stacji z intuicyjnym, dotykowym wyświetlaczem. Dzięki temu dopasujesz temperaturę idealną do przygotowania aromatycznej kawy, pobudzającej herbaty, a nawet jedzenia dla niemowląt!

Istotnym faktem jest, że dzbanek czajnika jest bezspoinowy, przez co będzie łatwy w pielęgnacji. Zintegrowany filtr antywapienny – również częściowo ze stali szlachetnej – poprawia smak gotowanej wody.
Czajnik ma pojemność 1,5 litra, ułatwiając przygotowanie porannej porcji herbaty dla całej rodziny. Wygodna, poręczna rączka ułatwia napełnianie naczyń i uzupełnianie wody.

Czajnik wyposażono we wbudowane zabezpieczenie przed sucho biegiem i przegrzaniem. Umieszczony w podstawie zwijacz przewodu umożliwia wygodne przechowywanie czajnika i jego transport.

Cechy produktu:

  • czajnik o mocy 1850 watów i pojemności 1,5 litra wykonany ze stali szlachetnej i tworzywa sztucznego,
  • dwuścienna obudowa zabezpiecza temperaturę zagotowanej wody, zachowując jednocześnie zewnętrzną ściankę chłodną,
  • 70-stopniowe otwarcie klapki uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą parą,
  • możliwość ustawienia odpowiedniej temperatury podgrzania wody na podstawie 7 różnych programów,
  • wbudowana ochrona przed wysuszeniem oraz przegrzaniem dzięki automatycznemu wyłączaniu,
  • bezspoinowy dzbanek w kolorze czarnym łatwy do czyszczenia,
  • wbudowany filtr antywapienny częściowo wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojach,
  • wbudowany zwijacz kabla  w podstawie dla komfortu przechowywania,
  • poręczna rączka ułatwiająca rozlewanie wrzątku.

Marka

Zwilling to niemiecka marka, która nieustannie od ponad 250 lat odnosi sukcesy na rynkach światowych w kategoriach przede wszystkim noży i naczyń kuchennych.

Zwilling to synonim przede wszystkim wysokiej jakości produktów wykonanych ze specjalnych materiałów przeznaczonych tylko dla marki.

Od 1731 roku celem firmy jest stosowanie innowacyjnych technik do wytwarzania produktów najwyższej jakości i jednoczesne zachowanie ich tradycyjnej i ponadczasowej oprawy.

Seria stalowych noży zyskała niezwykłą popularność nie tylko śród najlepszych kucharzy świata ale również wśród kulinarnych amatorów oraz hobbystów.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Henryk 21.05.2021
Bardzo ładny czajnik, pierwszorzędnie wykonany. Woda gotuje się szybko i wygodnie się ją uzupełnia, Bez porównania z czymkolwiek ze sklepu z AGD. Podstawa dotykowa działa bez zarzutu.