Donica Authentics Urban Garden Ø 85 cm, beżowa

7120405 Depot4design Depot4design
2959.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
7120405
Wymiary
Wysokość 75 cm
Ø 85 cm
pojemność 200 l
Materiały
Poliester, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Wielka, beżowa donica z kolekcji Authentics Urban Garden stworzona do wnętrz o charakterze modernistycznym. Jej pękaty kształt stwarza optymalne warunki dla rozrostu korzeni, można w niej sadzić drzewka ogrodowe i duże kwiaty. Łatwa w przenoszeniu. Polecana szczególnie do salonów, przestronnych wnętrz firmowych i galerii. Nieprzemakalna tkanina w niezwykły sposób otacza ziemię wewnątrz i stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych, ale topornych donic, które zwykle zajmują zbyt dużo miejsca. W komplecie wkładka z drenażu (to do niej wkładamy sadzonkę, np. małe drzewko i dopiero tą wkładkę umieszczamy w docelowej, beżowej donicy), granulki gliny, praktyczny pomocnik transportu i specjalny wskaźnik poziomu wody.
Kolekcja Urban Garden to pomysł na niezwykły ogród w domu, firmie i hall’ach reprezentacyjnych! Donice zaprojektowane tak, by nie zajmowały wiele miejsca, ładnie wyglądały i sprzyjały wzrostowi roślin, drzewek i kwiatów. Nowocześnie, funkcjonalnie i estetycznie.

Kolekcja: Authentics Urban Garden

Zobacz kolekcję

Marka

Kolekcje marki Depot4design (dawniej Authentics) to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Depot4design od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Patrick Nadeau – projektant, architekt oraz twórca zjawiskowych wystaw. W czasie pobytu w Japonii, zaczął interesować się współczesnym ogrodnictwem oraz projektowaniem krajobrazu. Rośliny są dla niego żywym materiałem, z którego może tworzyć niepowtarzalne kompozycje. Dla włoskiej marki Boffi zaprojektował zjawiskową instalację „Rainforest”, która składa się z wiszących kopuł pokrytych tropikalną roślinnością. Do jego najciekawszych wariacji florystycznych należy ekologiczny dom „La Maison-vague” z nietypowym, opływowym sklepieniem wyłożonym zielenią.

Nagrody

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Ghost 18.04.2018
Sadzonka małego drzewka daje radę;) szybka wysyłka.