Dyfuzor zapachowy Lacrosse Thermal Water 100 ml

ZMK100TWLC Lacrosse Lacrosse
99.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ZMK100TWLC
Wymiary
Pojemność: 100 ml
Materiały
szkło, drewno, rattan

Opis produktu

Dyfuzor zapachowy Lacrosse Thermal Water 100 ml rozsiewa w pomieszczeniu delikatny i świeży zapach z wyczuwalną nutą mięty. Trwały płyn zapachowy umieszczono w eleganckim szklanym pojemniczku z nakrętką z ciemnego drewna. W komplecie jest 7 rattanowych patyczków, które w trakcie używania należy okresowo odwracać. Warto wiedzieć:
  • Trwałość mieszanki zapachowej: 3-6 miesięcy
  • Intensywność zapachu zależy od wielkości pomieszczenia i jego przewiewności, oraz liczby zanurzonych w nim patyczków

Marka

Zapachy do domu Lacrosse zachowują idealny balans pomiedz nowoczesnością i tradycją. Marka Lacrosse oferuje dwanaście różnych zapachów o różnych nutach zapachowych, które wypełniają przestrzenie domu w zniewalający sposób. Dyfuzory zapachowe, olejki, świece zapachowe oraz perfumy do wnętrz zostały zaprojektowane tak by dopełnic pięknie zaprojektowane wnętrze.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię