Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Dywan Linie Design Graduation Jade 170 x 240 cm

Dywan Linie Design Graduation Jade 170 x 240 cm
Dywan Linie Design Graduation Jade 170 x 240 cm
x zamknij

Dywan Linie Design Graduation Jade 170 x 240 cm

linie_design
1828.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
170 x 240 cm
75% wełna, 25% wiskoza
LD-591435
 
Dzięki delikatnym przejściom pomiędzy kolorami dywan Graduation Jade zyskał prawdziwą głębię! Ten model będzie się pięknie prezentował w otwartych przestrzeniach, utrzymanych w surowym, minimalistycznym stylu. Doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie jakość i ponadczasowe piękno naturalnego materiału.

Wszystkie dywany Linie Design są projektowane przez najlepszych skandynawskich projektantów i tkane w Indiach, przez doświadczonych i wykwalifikowanych tkaczy. Linie Design przykłada ogromną wagę do przestrzegania praw człowieka w Indiach. Firma dba o bezpieczne warunki pracy, zatrudnia tylko dorosłe osoby i zwalcza jakiekolwiek formy dyskryminacji. Jako członek organizacji CARE&FAIR walczy z nielegalnym zatrudnianiem dzieci, wspiera ich edukację oraz pomaga podnieść poziom życia tkaczy oraz ich rodzin na terenie Indii, Nepalu i Pakistanu.

Inne z kolekcji Linie Design Graduation

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.