Ekspozytor - ramka na zdjęcie Authentics

10304 Authentics Authentics
14.50 PLN

Special Price 14,50 zł

Normalna cena: 29,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 29,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10304
Wymiary
3,6 x 4,5 x 4,5 cm
Materiały
Plexi

Opis produktu

Idealna pamiątka z wakacji! Ramka Authentics na małe zdjęcie.
Ta oryginalne ramka pozwoli pięknie wyeksponować ważne dla nas zdjęcie: na stole w domu, w sypialni, albo w firmowym biurze. W środku można także umieścić inne miniaturowe przedmioty np. suszone płatki kwiatów czy muszelki z wakacji (ramka jest przestrzenna!). Asymetryczny kształt umożliwia jednoczesną ekspozycję i zdjęcia, i wsuniętych do środka drobiazgów, lub ustawienie całości „na zdjęciu” i podkreślenie tylko zawartości ekspozytora.
Wykonana ze szkła akrylowego: trwałego, odpornego na ściskanie, rozciąganie, o dużej przezroczystości i co ważne: odporności na działanie ultrafioletu, co sprawia, że ramki po prostu nie żółkną z upływem czasu.
Mechanizm otwierania: wystarczy zdjąć płaską ściankę ekspozytora (tą, w której umieszcza się zdjęcie), włożyć do środka to, co chcemy i potem wsunąć ściankę z powrotem w tylną część ramki.

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Sebastian Bergne to brytyjski projektant, który potrafi przekształcić przedmioty codziennego użytku w rzeczy wyjątkowe i unikatowe. Tym, co go wyróżnia jest ogromna wszechstronność – w jego portfolio można znaleźć różne produkty, ponieważ nie ogranicza się do jednej dziedziny projektowania. Nie lubi dużo opowiadać o procesie twórczym – uważa, że gotowy produkt powinien mówić sam za siebie. Bergne założył dwa studia projektowe: w Londynie i Bolonii. Do jego klientów należą takie firmy jak Authentics, Epson, Moulinex, Swarovski, Tefal. Jego prace znajdują się w stałej kolekcji MoMA w Nowym Jorku.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię