Etui na karty PO: Diamond brąz, błyszczące

P804 PO: PO:
143.65 PLN

Special Price 143,65 zł

Normalna cena: 169,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
P804
Wymiary
9,5 x 6,5 x 1,7 cm
Materiały
Metal, stal szlachetna

Opis produktu

Eleganckie etui z wieczkiem w kształcie diamentowych ścianek: w żaden sposób nie kojarzy się z miejscem przechowywania kart kredytowych. Bardzo dyskretne, świetnie sprawdzi się zabrane do biura, w delegację czy na ważne spotkanie. W środku znajduje się miejsce na karty oraz praktyczny klips na banknoty.
Produkty marki PO: to małe arcydzieła codziennego użytku. Współtworzone przez znanych projektantów, którym podczas pracy nie są stawiane żadne bariery ani ograniczenia. Niekonwencjonalne, krążące motywami między nowoczesnością, a iście rzeźbiarskimi inspiracjami.

Marka

Marka PO: tworzy niezwykłe produkty codziennego użytku, które powstały z połączenia innowacji, funkcjonalności i pięknego designu. Współtworzone przez znanych projektantów, którym nie są stawiane żadne bariery ani ograniczenia. Niekonwencjonalne formy produktów PO: krążą tu między nowoczesnością a inspiracjami rzeźbiarskimi, kreatywnością a czymś na pozór niemożliwym do osiągnięcia. Wybierane w ponad 20 krajach świata: zaskakujące, niezwykłe, poszukiwane. PO: to świat użytecznych akcesoriów w iście artystycznej formie. Po prostu i „Aż”!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię