Forma do ciasta Nordic Ware Domki z piernika

86748 Nordic Ware Nordic Ware
196.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
86748
Wymiary
Długość: 27,3 cm
szerokość: 17,2 cm
wysokość: 8.89 cm.
Materiały
Aluminium.
Ograniczenia
Gwarancja
dożywotnia
Opis gwarancji
Od producenta.

Opis produktu

Przygotowanie domków z piernika nigdy nie było takie proste! Forma do ciasta z kolekcji Nordic Ware umożliwi przygotowanie dwóch słodkich domków, które będą bajeczną ozdobą świątecznego stołu. Tak przygotowane ciasta można przyozdobić lukrem albo dekoracyjnymi kulkami. Pyszne ciasto i doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych!
Przed pierwszym użyciem należy wymyć w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Nie namaczać. Przed każdym użyciem należy natłuścić i posypać mąką. Napełniać ciastem do 3/4 wysokości. Unikać kontaktu powierzchni formy z ostrymi, metalowymi narzędziami i silnymi środkami chemicznymi. Zaleca się mycie ręczne w ciepłej wodzie, z niewielką ilością płynu do mycia naczyń. Wyprodukowane w USA.

Marka

Marka Nordic Ware jest absolutną ikoną wśród amerykańskich firm produkujących formy do pieczenia. Doskonała jakość tych form, estetyczne wzornictwo i niesamowite pomysły pozwalają przygotować w nich pełne humoru, elegancji i często zaskakujących kształtów ciasta, ciasteczka i cukiernicze słodkości. Nordic Ware tworzy także niepowtarzalne garnki, patelnie oraz naczynia, które ułatwiają pieczenie i grillowanie. Bajkowa kuchnia marzeń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię