Fotel dla dziecka OK Design Acapulco mini, różowy

1504 OK Design OK Design
764.80 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1504
Wymiary
Wysokość 57 cm
szerokość 70 cm
długość 62 cm
Materiały
Ocynkowana, malowana proszkowo lita stal, tworzywo PVC, wolne od ftalanów i metali ciężkich

Opis produktu

Fotel Acapulco to ikona designu z ponad 60-letnią historią. Projekt narodził się w Meksyku, w latach 50., jednak nazwisko jego twórcy do dzisiaj pozostaje zagadką. Kolorowe fotele z plecionym siedziskiem stały się bardzo popularne wśród bywalców meksykańskich plaż, a w krótkim czasie zawędrowały do Europy. Swoją nazwę zawdzięczają popularnemu kurortowi nad Morzem Spokojnym, w którym wypoczywały największe gwiazdy Hollywood: Elvis Presley, Elisabeth Taylor i John Wayne. Fotel Acapulco to współcześnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów w historii designu.

Kultowy fotel doczekał się nowej odsłony dzięki OK design. Skandynawska marka sięgnęła po dobrze znany design, wzbogacając go o wysokiej jakości materiały. Siedziska, dostępne w pięciu kolorach, są wyplatane z tworzywa PVC wolnego od szkodliwych ftalanów. Nogi to galwanizowana i malowana proszkowo stal. Mebel nadaje się do użytku w domu i na zewnątrz.

Kolekcja: OK Design Acapulco

Zobacz kolekcję

Marka

Za światowym sukcesem OK Design stoi projekt kultowego krzesła Acapulco. Charakterystyczne plecione siedzisko na metalowych nogach – wzorowane na projekcie z lat 50. – zagościło w przestrzeni mieszkalnej, w restauracjach, hotelach i kawiarniach. Marka tworzy meble i akcesoria inspirowane bogactwem kulturowym współczesnego świata, a zarazem pełne skandynawskiej elegancji i prostoty. Projekty OK Design to doskonała propozycja dla miłośników dobrego designu, o kosmopolitycznym zacięciu.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Piotr 06.04.2018
Zaskakująco wygodny i przetrwał zimę na tarasie. Polecam, bardzo dobra jakość zabezpieczenia antykorozyjnego i splotu