Pudełka i stojaki na biżuterię

Kupuj wg
Pokaż filtrySchowaj filtry
  1. Kategoria wyprzedaży: Gadżety i Lifestyle Usuń ten produkt
  2. Ma być natychmiast?: jest w magazynie głównym Usuń ten produkt

Pudełka i stojaki na biżuterię

Przechowywanie biżuterii to prawdziwe wyzwanie dla wielu. Nie tylko trzeba zadbać o to, by kosztowności nie zawieruszyły się wśród innych rzeczy, ale także o to, by łańcuszki, bransoletki czy kolczyki nie plątały się i nie niszczyły. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się eleganckie pudełka i stojaki na biżuterię. Pozwalają one uporządkować błyskotki, a jednocześnie same w sobie są piękną dekoracją.

Organizer na biżuterię i pudełko na zegarki – sposób na porządek

Staranne przechowywanie biżuterii i zegarków umożliwiają pomysłowe organizery na biżuterię, jak również pudełka na zegarki. Różne rozmiary organizerów, a także ich różnorodne formy pozwalają dobrać odpowiednie rozwiązanie dla każdego. Jeśli biżuterii jest naprawdę dużo, to doskonale sprawdzą się większe szkatułki z licznymi przegródkami. Szczególnie dobrze sprawdzają się one przy przechowywaniu pierścionków, kolczyków, bransoletek i łańcuszków. Z kolei mały organizer na biżuterię może towarzyszyć nam każdego dnia w pracy lub w podróży. Mając taki organizer przy sobie można być pewnym, że ulubiona biżuteria nie pomiesza się, ani nie zgubi. Prawdziwym hitem są także designerskie organizery do przechowywania biżuterii mające kształt i wielkość ubrań. Jest to organizer na biżuterię, który można zawiesić w szafie lub w garderobie. Warto też mieć pudełko na zegarki, które sprawi, że bransolety i paski od zegarków zachowają właściwy kształt. W dodatku takie pudełko stanowi doskonałą ochronę dla zegarków np. w czasie wyjazdów w walizce podróżnej. Doskonale sprawdzi się ono także w przypadku sztywnych bransoletek.

Drzewko na biżuterię i stojak na pierścionki – oryginalna dekoracja toaletki

Stojaki i drzewka na biżuterię to kolejny sposób na to, by uporządkować biżuterię. Projektanci proponują niezwykle interesujące formy. Drzewka i stojaki na biżuterię różnią się też znacznie wielkością, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Zazwyczaj drzewko na biżuterię mieści więcej kosztowności niż mały stojak na pierścionki. Jedne i drugie są jednak doskonałe na podręczne odkładanie biżuterii. Dlatego doskonale sprawdzają się na szafkach nocnych lub toaletkach. Każdy, kto każdego wieczoru ściąga pierścionki czy kolczyki powinien mieć stojak na pierścionki lub drzewko na biżuterię zawsze pod ręką.

Oryginalne formy stojaków na pierścionki i drzewek na biżuterię stanowią także piękną ozdobę sypialni lub łazienki. Wśród wielu modeli można wybrać stojak na biżuterię z metalu, drewna, skóry i innych materiałów, dzięki czemu można dopasować styl stojaka lub drzewka do każdego wnętrza. 

Stojak na biżuterię – piękny prezent dla każdego

Stojak na biżuterię to przedmiot nie tylko praktyczny, ale też elegancki i ekskluzywny. Dzięki ich różnorodności w zakresie wielkości, materiałów i ceny, można bez trudu wybrać odpowiedni stojak na biżuterię na prezent. Klasyczne formy spodobają się przede wszystkim dojrzałym kobietom, a z kolei pomysłowe stojaki np. w kształcie zwierzątek można podarować nawet nastolatce. Stojak na biżuterię jest więc oryginalnym, a przy tym niezobowiązującym prezentem na każdą okazję – urodziny, imieniny, święta.

Pudełko na biżuterię nie tylko dla kobiet

Myśląc o biżuterii i jej przechowywaniu najczęściej mamy na myśli kobiety, ale panowie również noszą biżuterię. Pudełko na biżuterię na przykład wykonane z ciemnego drewna, o klasycznej formie to idealna propozycja dla mężczyzny, który chce bezpiecznie przechowywać obrączkę, sygnet, łańcuszek czy chociażby spinki do mankietów.