Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Garnek niski Silit Nature Green 1,3 l

Garnek niski Silit Nature Green 1,3 l
Garnek niski Silit Nature Green 1,3 l Garnek niski Silit Nature Green 1,3 l
x zamknij

Garnek niski Silit Nature Green 1,3 l

silit
515.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
Pojemność 1,3 l
Ø 16 cm
Silargan, stal szlachetna
21.0129.9226
 
Eleganckie naczynia dostarczające niezwykłe doznania kulinarne. Wykonane są z Silarganu®, funkcjonalnej ceramiki nie zawierającej szkodliwego niklu. Potrawy w nich gotowane i przechowywane zachowują naturalny smak i aromat. Naczynia z Silarganu nie tylko zachowują energię ale również wyglądają wyśmienicie. Wybierając Silargan wybierasz inny styl życia.

Nature Colours - Moutain Blue, Ocean Green, Nature White i Nature Black łączą w sobie kształt i funkcjonalność dzięki czemu każdy garnek dostarcza wiele niezwykłych doświadczeń kulinarnych. Pokrywa nie służy tylko do przykrywania naczynia ale posiada o wiele więcej funkcjonalności. Specjalna technologia chroniąca palce przed poparzeniem, umożliwiająca szczelne zamknięcie naczynia, odparowanie i komfortowe odcedzanie bez rozpryskiwania.

Na szczególna uwagę zasługują ergonomiczne i bezpieczne uchwyty ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu tego stali nierdzewnej i specjalnych nitów uchwyty nie nagrzewają się i dodatkowo można stosować je w piekarniku.

Naczynia można stosować na wszystkich rodzajach kuchenek, szczególnie na indukcji.
Można myć w zmywarce.
Gwarancja trwałości na ceramiczną powłokę Silargan wynosi 30 lat od daty zakupu.

Inne z kolekcji Silit Nature Green

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.