Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82044517
Wymiary
7 cm x 7 cm, torba: 20 cm x 20 cm
Materiały
sklejka

Opis produktu

Gra Memory Bloomingville Mini to jedna z najpopularniejszych gier na całym świecie. Jej zasady są bardzo proste – należy odkrywać kolejne kafelki, by znaleźć płytki z dwoma identycznymi motywami. W przypadku gry Sina Bloomingville pary to wizerunki różnych egzotycznych zwierząt. Zadaniem graczy jest odkrywanie pasujących do siebie połówek.

Atrakcyjne motywy graficzne i niewielka liczba elementów sprawiają, że to świetna rozrywka dla młodszych dzieci, która pomoże ćwiczyć pamięć. Kafelki są duże, a nadrukowane na nich zwierzątka łatwe do zidentyfikowania. Układanka ma 30 elementów, dzięki czemu poziom trudności nie jest wygórowany.

Gra Memory Sina od Bloomingville to świetny wybór, jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku porcję wartościowej rozrywki. Gra typu memory to świetny zamiennik dla tableta czy innej elektronicznej rozrywki.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię