Kawiarka Cilio Adriana 100 ml

341300 Cilio Cilio
119.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
341300
Wymiary
Ø 8 cm
Wysokość 15 cm
Materiały
Stal
Typ kuchni

Opis produktu

Kawiarka Cilio Adriana to wysokiej jakości akcesorium przeznaczone do parzenia kawy.

Kawiarka została w większości wykonana z wysokiej jakości polerowanej stali szlachetnej. Uchwyt z tworzywa sztucznego nie nagrzewa się pod wpływem temperatury, co znacznie ułatwia użytkowanie.

Przedmiot posiada niewielkie wymiary - 15 cm wysokości i 8 cm średnicy. Dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca i bez trudu możesz przechowywać go w głębszej szufladzie lub we wnętrzu jednej z kuchennych szafek.

Kawiarka posiada 100 ml pojemności, dzięki czemu możesz przygotować jednorazowo 2 filiżanki kawy. Produkt został przystosowany do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych.

Cechy produktu:

  • wysokiej jakości wykonanie - stal szlachetna
  • kompaktowy rozmiar
  • możliwość przygotowania 2 filiżanek kawy
  • przystosowana do wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych.

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię