Kawiarka na indukcję Cilio Classico 300 ml

321272 Cilio Cilio
177.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
321272
Wymiary
Ø 9 cm
Wysokość 20 cm
Materiały
Aluminium
Typ kuchni

Opis produktu

Kawiarka na indukcję Cilio Classico zapewni zapach aromatycznej kawy o poranku.

Kawiarka została w większości wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze srebrnym. Uchwyt z tworzywa sztucznego nie nagrzewa się pod wpływem temperatury, co znacznie ułatwia użytkowanie.

Przedmiot posiada niewielkie wymiary - 20 cm wysokości i 8,5 cm średnicy. Dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca i bez trudu możesz przechowywać go w głębszej szufladzie lub we wnętrzu jednej z kuchennych szafek.

Kawiarka posiada 300 ml pojemności, dzięki czemu możesz przygotować jednorazowo 6 filiżanek kawy. Produkt został wyposażony w dodatkowe denko, dzięki czemu można używać go na wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnych.

Cechy produktu:

  • wysokiej jakości wykonanie
  • kompaktowy rozmiar
  • możliwość przygotowania 6 filiżanek kawy
  • posiada dodatkowe denko umożliwiające stosowanie na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych. 

Produkt może posiadać niewielkie wady fabryczne.

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię