Kieliszek Holmegaard Flow emerald green

4300488 Holmegaard Holmegaard
103.00 PLN
103,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4300488
Wymiary
12 x śr. 10 cm, pojemność: 0.35 l
Materiały
Szkło
Zastosowanie
Można myć w temperaturze max 55 stopni.

Opis produktu

Kieliszek Holmegaard Flow emerald green to elegancki dodatek do Twojej kuchni. Dzięki charakterystycznej nóżce kieliszek Holmegaard Flow emerald green ma wyjątkowy kształt. Z uwagi na kolor świetnie pasuje do wszystkich luksusowych aranżacji wnętrz, zarówno tych nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

Kieliszek Holmegaard Flow emerald green został przygotowany z ustnie dmuchanego szkła. To sprawia, że każdy jest wyjątkowy. Model na nóżce ma 12 cm wysokości i pojemność 350 ml.

Kieliszek Holmegaard Flow emerald green sprawdzi się tak do chłodnych napojów, jak i smacznych deserów z owocami. Świetnie prezentuje się np. z galaretkami i bitą śmietaną. Przeznaczony jest jednak przede wszystkim do wina – czerwonego, różowego czy białego.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię