Kosmetyczka Reisenthel Toiletbag XL, twist coffee

RWO6041 Reisenthel Reisenthel
199.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RWO6041
Materiały

materiał: poliester z recyklingu

Opis produktu

Kosmetyczka Reisenthel Toiletbag XL, twist coffee to świetna propozycja dla osób, które często wyjeżdżają czy to turystycznie, czy w delegacje! Ta rozbudowana kosmetyczka to nie tylko przemyślane wnętrze, które ułatwi Ci posegregowanie niezbędnych Ci akcesoriów. Do Twojej dyspozycji jest również małe lusterko, przyczepiane rzepem. To umożliwi Ci przygotowanie makijażu czy poranną toaletę właściwie wszędzie.

Kosmetyczka Reisenthel Toiletbag XL, twist coffee została przygotowana z tkaniny poliestrowej – dzięki temu jest trwała, a jej wyczyszczenie zajmie Ci dosłownie chwilę. Uporządkowanie akcesoriów ułatwi aż 5 wewnętrznych kieszonek oraz przestronna kieszeń główna.

Kosmetyczka Reisenthel Toiletbag XL, twist coffee ma przyszyty uchwyt, który umożliwi Ci jej powieszenie, aby zyskać wygodniejszy dostęp do zawartości.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię