Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Krajacz do jabłek WMF

Krajacz do jabłek WMF
Krajacz do jabłek WMF Krajacz do jabłek WMF
x zamknij

Krajacz do jabłek WMF

wmf
99.90 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Stal szlachetna
06.3429.6040
 
Krajacz do jabłek od marki WMF wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej Cromargan®. Wyróżnia się solidną budową oraz eleganckim, połyskującym wykończeniem. Bez trudu rozdzieli jabłko na osiem równych kawałków – jednocześnie wycinając gniazdo nasienne. Z jego pomocą można szybko pokroić owoce potrzebne do przygotowania sałatki czy słodkiej szarlotki.

Można myć w zmywarce.

Niemiecka marka WMF znana jest ze wszechstronnej gamy produktów, które charakteryzują się niezawodnością, najwyższą jakością oraz starannym wykończeniem. Od ponad 160 lat WMF sprawia, że gotowanie, jedzenie oraz picie jest niezapomnianym doświadczeniem, przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalnych standardów oraz postępującej technologii produkcyjnej.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.