Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Krzesło &tradition In Between SK2, czarne ze skórzanym siedziskiem

Krzesło &tradition In Between SK2, czarne ze skórzanym siedziskiem
Krzesło &tradition In Between SK2, czarne ze skórzanym siedziskiem Krzesło &tradition In Between SK2, czarne ze skórzanym siedziskiem Krzesło &tradition In Between SK2, czarne ze skórzanym siedziskiem Krzesło &tradition In Between SK2, czarne ze skórzanym siedziskiem
x zamknij

Krzesło &tradition In Between SK2, czarne ze skórzanym siedziskiem

andtradition
Sami Kallio
2690.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 40 dni roboczych
Wysokość siedziska 77 cm
wysokość oparcia 45 cm
szerokość 58 cm
wysokość podłokietników 70 cm
Drewno jesionu lakierowane na czarno, skóra CA-MO
andtr-82010308
 
Krzesło z kolekcji In Between wyprodukowane przy użyciu tradycyjnych technik i naturalnych materiałów. Zaprojektowane przez fińskiego designera Sami Kallio dla marki &tradition. Kallio, wielbiciel skandynawskiego designu i dawnego rzemiosła, zadbał o to, by stworzone przez niego meble odznaczały się najwyższą jakością.

Do produkcji krzeseł wykorzystano dwie klasyczne techniki: formowanie tłoczone oraz tokarstwo. Toczone nogi i podłokietnik sprawiają, że mebel prezentuje się elegancko i jest perfekcyjnie dopracowany. Dzięki wykorzystaniu formowanie tłoczonego krzesła są lekkie i cienkie, a równocześnie bardzo wytrzymałe. Wszystkie elementy zostały wykonane z drewna jesionu lakierowanego na czarno. Siedzisko krzesła pokryto skórą CA-MO.

Inne z kolekcji &tradition In Between

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.