Książeczka kreatywna „Przygoda z Europą” Zuzu Toys

książeczka-europa Zuzu Toys Zuzu Toys
28.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
książeczka-europa
Wymiary
30 x 21 cm
Materiały
Papier

Opis produktu

Europa da się lubić! Ta pomysłowa książeczka w kreatywny sposób przybliża dziecku Europę i sprawia, że maluch poznaje pierwsze ciekawostki, które się z nią wiążą. Mnóstwo zagadek, ćwiczeń, malowanek, naklejek i tajemnic do odkrycia, czyli wszystko to, co dzieci lubią najbardziej.
Książeczka formatu A4 (pozioma, 24 strony), zawiera m.in:
  • 4 modele kartonowych budynków do samodzielnego złożenia: wieża Eiffla, Koloseum w Rzymie, Cerkiew Wasyla Błogosławionego w Moskwie, , Krzywa wieża w Pizie,
  • 75 naklejek,
  • 16 kart z ciekawymi poleceniami rozwijającymi zdolności dziecka (rozpoznawanie liter, dopasowywanie do siebie kształtów i szczegółów, liczenie, kolorowanie i inne),
  • 8 dużych (2 x A4) rozkładanych krajobrazów Polski do samodzielnego uzupełnienia naklejkami oraz pokolorowania: Alpy, Krajobraz Morza Śródziemnego, Lasy Finlandii, Niziny Holandii.

Znajdujące się w książeczce polecenia i okładka są zarówno po polsku jak i w j. angielskim.

Marka

Markę ZUZU TOYS założyła w 2011 roku Zuzanna Szelińska.Wszystkie produkty łączy jedna intencja: wspomóc dzieci i rodziców w kreatywnym, wspólnym spędzaniu czasu. Ambicją firmy jest tworzenie zabawek - takich jak np. Domostrada, czy Puzzle Polska dla Dzieci - wyróżniających się ciekawym wzornictwem i wysoką jakością. Wesołe, pozytywnie zakręcone, pomysłowe – takie są zabawki ZUZU Toys. Wszystkie pomysły przechodzą najtrudniejszy test - naszych własnych dzieci.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię