Kubeczek do espresso Seletti Diesel Cosmic Diner Lunar

10870 Seletti Seletti
43.00 PLN
43,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10870
Wymiary
Ø 5,5 cm
wysokość: 5,5 cm
pojemność: ok 90 ml
Materiały
Kamionka.
Ograniczenia

Opis produktu

W kubeczku Seletti Diesel Cosmic Diner Lunar każde espresso będzie smakowało... nieziemsko! Naczynie wyróżnia się chropowatą fakturą, która przypomina charakterystyczną powierzchnię Księżyca. Kamionkowy kubek wydobędzie głębie smaków i aromatów serwowanego napoju, dlatego świetnie sprawdzi się w kolekcji wytrawnego kawosza.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię