Kubek Kahla touch! FIVE SENSES turquoise 350 ml

394605A26076C Kahla Kahla
17.16 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
394605A26076C
Wymiary
Pojemność: 350 ml
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Porcelanowy kubeczek z kolekcji Kahla touch! FIVE SENSES. Opływowe kształty i niezapomniana przyjemność dotyku! Wykonany z pięknej porcelany, zachwyca turkusową przestrzenią, w którą wtłoczono mięciutką tkaninę otulającą palce i sprawiającą, że unosi się go szalenie przyjemnie. Można myć w zmywarkach.

Kahla – porcelana warta grzechu. Wielokrotnie nagradzana za nieziemski design.
Standardowo w porcelanie Kahla mogą wystąpić różnice w rozmiarze, w zakresie do 10%.

Kolekcja: Kahla touch!

Zobacz kolekcję

Marka

Fabryka Kahla od ponad 160 lat wytwarza porcelanowe cuda w niemieckiej Turyngii. Porcelana dla zmysłów - takim hasłem dziś charakteryzuje swoje produkty. Bogata oferta zróżnicowanych linii sprawia że klienci z całego świata znajdują w niej przedmioty idealnie dopasowane do swojego stylu. Świetności form towarzyszy rzadko spotykana jakość wykonania i użycie najlepszych innowacyjnych technologii. Kahla produkuje wyłącznie w Niemczech i zwraca baczną uwagę na aspekty ekologiczne.

Sklep Czerwona Maszyna prowadzi wyprzedaż stanów magazynowych marki - zapraszamy do zakupu pełnowartościowych produktów w atrakcyjnych cench!

Projektant

Barbara Schmidt pecjalizuje się w projektowaniu porcelany. Jej prace charakteryzują się minimalistycznymi formami oraz bardzo subtelnym wykończeniem. Najczęściej sięga po jasną, stonowaną kolorystykę. Od 1991 r. współpracuje z marką Kahla, tworząc przedmioty, który zyskują miano ponadczasowych. Jej zdaniem dobry produkt wymaga zaangażowania w jego realizację oraz skupienia się na oczekiwaniach potencjalnego klienta. Schmidt inspiruje się skandynawskim stylem, japońską tradycją rzemieślniczą oraz swoimi własnymi obserwacjami. Bada zwyczaje i nawyki żywieniowe, aby w pełni zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię