Kubek PO: Viking 200 ml

P647 PO: PO:
69.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
P647
Wymiary
12,1 x 10,2 x 13,1 cm
pojemność 200 ml
Materiały
Porcelana, silikon
Ograniczenia

Opis produktu

Kawa dla walecznych! Ten porcelanowy kubek ozdobiono motywem wojowniczego vikinga, którego hełm jest pokrywką zabezpieczającą napój przed dostaniem się do środka kurzu i pyłków, a uszy uchwytami ułatwiającymi trzymanie kubka obiema dłońmi. Plus humorystyczna twarz rodem z opowieści o wikingach.
Produkty marki PO: to przede wszystkim piękny design połączony z codzienną funkcjonalnością. Wybierane przez klientów w ponad 20 krajach świata: zaskakujące, niezwykłe, poszukiwane.

Marka

Marka PO: tworzy niezwykłe produkty codziennego użytku, które powstały z połączenia innowacji, funkcjonalności i pięknego designu. Współtworzone przez znanych projektantów, którym nie są stawiane żadne bariery ani ograniczenia. Niekonwencjonalne formy produktów PO: krążą tu między nowoczesnością a inspiracjami rzeźbiarskimi, kreatywnością a czymś na pozór niemożliwym do osiągnięcia. Wybierane w ponad 20 krajach świata: zaskakujące, niezwykłe, poszukiwane. PO: to świat użytecznych akcesoriów w iście artystycznej formie. Po prostu i „Aż”!

Projektant

Monica Tsang to młoda projektantka przemysłowa, której pasją jest ceramika. Uważa tę dziedzinę za bardzo nieprzewidywalną i romantyczną. Źródłem inspiracji jest dla niej to, co wywołuje emocje – smaki, zapachy, zdjęcia, filmy, wiersze czy gesty innych ludzi. W zaprojektowanych przez nią zastawach stołowych widać dużą wrażliwość oraz subtelność w doborze barw i wzorów. Z drugiej strony – sięga po mroczne motywy oraz surowe materiały. Dobrymi przykładami są: kolekcja naczyń „Endomo” ozdobiona motywem owadów, stojak na noże w kształcie czaszki oraz figurka rumaka „Victory”, która wyraża ideę śmierci i stworzenia.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię