Kubek termiczny Corkcicle Modern Rose 475 ml

2116CMR Corkcicle Corkcicle
155.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2116CMR
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Corkcicle Modern Rose 475 ml to akcesorium, które docenisz właściwie wszędzie – w tym w domu albo biurze. To propozycja idealna dla osób, które mają tendencję do… zapominania o przygotowanej kawie lub herbacie! Jeśli te zostaną odkryte po kilku godzinach, przyjemność z ich picia będzie raczej mierna ze względu na temperaturę pokojową.

Kubek termiczny Corkcicle Modern Rose 475 ml rozwiązuje te problemy – gorące płyny pozostaną gorące do 3 godzin, a zimne zimnymi przez nawet 9 godzin! Taka funkcjonalność sprawia, że ten kubek termiczny docenisz o każdej porze roku – zarówno w czasie siarczystej zimy, jak i upalnego lata.

Kubek termiczny Corkcicle Modern Rose 475 ml to także nowoczesny i minimalistyczny wygląd, wzbogacony nietuzinkowym kolorem. Ten produkt będzie świetnym prezentem dla miłośników niebagatelnych rzeczy, które są zarazem praktyczne.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię