Kubek termiczny Corkcicle Unicorn Magic 355 ml

2312SUM Corkcicle Corkcicle
114.99 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2312SUM
Wymiary
11,5 x 8,5 x 8,5 cm
Materiały
Stal nierdzewna 18/8 emaliowana

Opis produktu

Kubek termiczny Corkcicle Unicorn Magic 355 ml doskonale nadaje się do wszystkiego, od weekendów w górach po plenerowe ogniska z przyjaciółmi.
 
Kubek o pojemności 0,35 litra świetnie sprawdzi się jako alternatywa dla kruchego szkła, utrzymując chłodną temperaturę Twojego ulubionego napoju nawet do 9 godzin! Możesz wrzucić do środka kilka kostek lodu, które dodatkowo ochłodzą zawartość i sprawią, że będziesz mogła cieszyć się nią jeszcze dłużej. Produkt nadaje się również do serwowania ciepłych napojów, trzymając ich temperaturę do 3 godzin.

Co ważne, dzięki zastosowaniu potrójnej izolacji cieplnej zewnętrzna część kubka nie nagrzewa się i nie chłodzi, gwarantując Ci wygodne korzystanie bez odmrażania rąk, lub ich poparzenia. Wyposażone w silikon dno produktu zapewnia mu świetną stabilność.

O wyjątkowości kubka o wysokości 11,5 cm stanowi jego kolorowa, połyskująca powierzchnia, która podkreśli charakter wieczoru panieńskiego lub spotkania z przyjaciółkami. W zestawie otrzymasz przykrywkę z przesuwnym zamknięciem ułatwiającym picie i chroniącym zawartość.
Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce. 

Pokaż innym, że wpisujesz się w nurt eco i dbasz o naszą planetę, ograniczając zużycie plastiku poprzez wykorzystanie kubka wielokrotnego użytku.

Cechy produktu:

  • kolor - biały
  • materiał - stal nierdzewna 18/8 emaliowana, silikon
  • pojemność - 355 mililitrów
  • czyszczenie - myć ręcznie
  • wysokość - 11,5 cm
  • średnica - 8,5 cm

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię