Kubełek/wiaderko do lodu Corkcicle Unicorn Magic

8201SUM Corkcicle Corkcicle
400.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
8201SUM
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Kubełek/wiaderko do lodu Corkcicle Unicorn Magic to akcesorium, które z pewnością Ci się przyda, jeśli często organizujesz przyjęcia lub obiady albo kolacje ze znajomymi. Jeśli dobrze znasz problem konieczności chodzenia po alkohol znajdujący się w lodówce, kubełek/wiaderko do lodu Corkcicle Unicorn Magic będzie rozwiązaniem problemu!

Kubełek/wiaderko do lodu Corkcicle Unicorn Magic to pojemnik z nowoczesnym, minimalistycznym designem, dzięki czemu będzie prezentował się odpowiednio na każdym stole. Nikogo nie trzeba przekonywać o jego funkcjonalności – wystarczy, że włożysz do środka butelkę alkoholu, a pojemnik wypełnisz lodem. Dzięki temu w każdej chwili będziesz mieć pod ręką schłodzony trunek!

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię