Lampa Seletti Mouse Step gold

15230 Seletti Seletti
438.00 PLN
438,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
15230
Wymiary
cm. 6x13,3 wys.14,5
Materiały
żywica

Opis produktu

Kultowa lampa Seletti Mouse Step gold powraca w nowoczesnej wersji! Wyposażona została w gniazdko USB, dzięki czemu można ją podpiąć do laptopa, by dodatkowo oświetlała klawiaturę czy do powerbanku. 

 

Figurka myszki została wykonana z żywicy epoksydowej barwionej na złoto. Zwróć uwagę na futerko gryzonia – wygląda jak prawdziwe. Myszka trzyma w łapkach żarówkę pozbawioną klosza. Lampa Seletti Mouse Step gold daje subtelne światło o mocy 90 lumenów


Lampa Seletti Mouse Step gold to projekt autorstwa Marcantonio – włoskiego designera, który ma poczucie humoru i nie waha się go użyć w swoich wyjątkowych pracach. Efektem tego są niebanalne przedmioty użytku codziennego, wobec których trudno przejść obojętnie.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię