Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse L

693522 Kähler Kähler
249.00 PLN
249,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 10-15 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693522
Wymiary
17 x 11,5 x 9,5 cm
Materiały
Kamionka
Ograniczenia
Użytkowanie i konserwacja
Czyścić wilgotną ściereczką.

Opis produktu

Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse L to ozdoba, która została przygotowana przez Bache & Bendix Beckerów. Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse L nawiązuje do tradycyjnych, duńskich domków z piekarnika, przygotowywanych na okres świąt.

Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse L to domek, do którego wstawisz tea light, aby oświetlić całe otoczenie. Produkt został przygotowany z kamionki i pomalowany na kształt domku z piekarnika, klejonego lukrem. Ma wysokość 17 cm.

Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse L to świetny sposób na naturalne oświetlenie we wnętrzu. Ciepłe, drżące światło wydostające się przez okna uczyni kompozycję niezwykle przyjemną dla oka. Ustawisz go na stole, ale również kominku.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię