Lampion Raeder Glimmer of light

90543 Raeder Raeder
79.00 PLN
79,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90543
Wymiary
6x5x9,5 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
Dom porcelanowy, częściowo szkliwiony

Opis produktu

Lampion Raeder Glimmer of light to piękny świecznik, który doskonale prezentuje się w świątecznej i zimowej aranżacji. Lampion Raeder Glimmer of light będzie atrakcyjnym dodatkiem do wnętrza w tym okresie, ale sprawdzi się również przez cały rok. Z uwagi na biały kolor pasuje zarówno do aranżacji tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych.
Przygotowany z porcelany lampion Raeder Glimmer of light został pokryty warstwą szkliwienia. W efekcie na długo zachowuje swój pierwotny kolor i jest łatwy w czyszczeniu. Nie niszczy się i nie przebarwia od światła świecy.
Lampion Raeder Glimmer of light to świetny dodatek do aranżacji świątecznego stołu podczas kolacji. Możesz go jednak ustawić – samodzielnie albo z innymi domkami z tej samej kolekcji – jako ozdobę na komodzie czy stoliku w salonie.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię