Lampion LED Raeder Lśniący las h 25 cm

C89715 Raeder Raeder
169.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C89715
Wymiary
Wysokość 25 cm
Ø 9,5 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Lampion LED Raeder Lśniący las o wysokości 25 cm to niebanalna dekoracja salonu w stylu nowoczesnym.

Ten uroczy lampion o średnicy 9,5 cm wprowadzi do wnętrza klimatyczny nastrój swoim rozproszonym światłem i świątecznym kształtem nawiązującym do choinki.

Powierzchnię dekoracji o wysokości 25 cm wykonanej z matowej, białej porcelany perforowano okrągłymi otworami. Taki zabieg sprawia, że swobodniej przepuszcza ona światło, tworząc ciekawy dla oka efekt.

Stożkowaty kształt wprowadzi do wnętrza klimat Bożego Narodzenia, jednocześnie zachowując minimalizm i prostotę.

Wewnątrz umieszczono lampkę LED zasilaną bateriami. 

Cechy produktu:

  • porcelanowa, biała dekoracja świecąca w kształcie świątecznej choinki,
  • dekoracja ma wysokość 25 cm i średnicę 9,5 cm,
  • matowe wykończenie pasujące do nowoczesnych wnętrz,
  • perforowana powierzchnia przepuszczająca światło lampki LED dołączonej w komplecie zasilanej baterią.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię