Latarenka Stelton 28.5 cm, sand

496-1 Stelton Stelton
272.00 PLN
272,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
496-1
Wymiary

Ø14 cm, wysokość: 28,5 cm

Materiały
kamionka glazurowana, borokrzemian
Ograniczenia

Opis produktu

Latarenka Stelton 28,5 cm sand to stylowy produkt, nadający się do użytkowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Latarenkę zaprojektowano w taki sposób, by ewentualny deszcz sam spływał. Produkt został wykonany ze szkła oraz ceramiki. Charakteryzuje się odpornością na różnego typu uszkodzenia.


Prezentowana latarenka pomoże Ci rozświetlić przestrzeń oraz nadać jej indywidualnego charakteru. Stworzysz atmosferę, która pomoże Ci się zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach.


Latarenka Stelton 28,5 cm sand została zaprojektowana przez Marię Berntsen. Nie nadaje się do mycia w zmywarce, należy czyścić ją ręcznie. To doskonały wybór dla osób poszukujących duńskiego designu!

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Maria Berntsen to projektantka, której prace są bardzo intuicyjne i eksperymentalne. Uważa, że dobry projekt powinien nie tylko spełniać swoją podstawową funkcję, ale również – przekazywać odpowiedni nastrój. Najważniejsze są dla niej materiał i forma tworzonych przedmiotów. Celem Berntsen jest, aby jej projekty przemawiały do wszystkich zmysłów odbiorcy. Według niej otaczające nas przedmioty powinny być tak zaprojektowane, aby sprawiać radość. Zajmuje się głównie tworzeniem biżuterii, mebli i sztuki użytkowej. Jest laureatką wielu nagród takich jak Red Dot Award, IF Award, Focus Open Gold czy Formlan Price Award.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię