Lejek Qualy Ele Funnel zielony

QL 10073-GN Qualy Qualy
48.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
QL 10073-GN
Wymiary
12,5 x 14,5 x 13,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Perfekcyjnie wyprofilowany lejek w kształcie zielonego słonika. Dzięki charakterystycznemu wybrzuszeniu i stabilnej pozycji w szyjce butelki pozwala wodzie, oliwie i innym kuchennym płynom spływać gładko do butelki. Bez obawy o przelanie się lejka.
Akcesoria Qualy to doskonałe połączenie zaskakujących pomysłów, mocnych barw i troski o ekologiczną produkcję. Niemal 100% produktów Qualy powstaje z materiałów z recyklingu. Również opakowania są stworzone w oparciu o kartony z recyklingu i nadruki tworzone tuszem sojowym. Dla wymagających!

Marka

Qualy to idealne połączenie oryginalnych, podanych w kolorowej formie gadżetów do wystroju wnętrz oraz troski o ekologię. Wywodząca się z Tajlandii marka Qualy zachwyca dbałością o wykorzystanie produktów z recyklingu do niemal 100% proponowanych przez nią akcesoriów. Soczyste barwy w zestawieniu z filozofią produkcji i pakowaniem w kartoniki również w 100% pochodzącego z recyklingu stawia firmę na czele tych, którzy życie ze stylem pojmują szerzej, pełniej, lepiej! Zaskakujące pomysły w genialnej oprawie – to jest to!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię