Łóżko Bloomingville Mini Charli, brązowy

82051112 Bloomingville Bloomingville
2307.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82051112
Wymiary
Długość: 204 cm
Wysokość: 70 cm
Szerokość: 94 cm
Materiały
MDF, drewno sosnowe

Opis produktu

Łóżko Bloomingville Mini Charli, brązowy to propozycja dla maluchów, które chcą mieć naprawdę nietypowe miejsce do spania! Prezentowany mebel został stworzony na kształt tęczy – z pewnością wyróżnia się designem i odcina od klasycznych łóżek z prostą bryłą.


Podpora boczna łóżka Bloomingville Mini Charli jest zdejmowana i może być montowana po obu stronach łóżka. Dzięki temu dostosujesz łóżko do układu pokoju, bez konieczności przeprowadzania męczącej zmiany aranżacji wnętrza. Podpora zapewni dziecku bezpieczeństwu w czasie snu i zablokuje na przykład spadające poduszki.


Łóżko Bloomingville Mini Charli, brązowy zostało wykonane z trwałego materiału MDF, co zapewnia mu wytrzymałość. Maksymalny udźwig łóżka wynosi aż 75 kilogramów.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię