&k amsterdam

Szukasz sposobu, by wprowadzić do swojego wnętrza trochę koloru? Marka &k amsterdam pomoże Ci go znaleźć! Projektanci współpracujący z tą holenderską marką czerpią inspiracje zarówno ze sztuki nowoczesnej, jak i nieco zwariowanego stylu retro. Efekt? Niebanalne przedmioty użytku codziennego, które zachwycają oryginalnymi kształtami i soczystymi barwami. Wprowadzą nieco pozytywnego zamieszania do każdej przestrzeni!

 

W ofercie &k amsterdam znajdziesz m.in. szklane i ceramiczne elementy zastawy stołowej, które ożywią aranżację stołu i zamienią nawet zwyczajny posiłek w małe święto, a także dekoracyjne i praktyczne akcesoria, fantazyjne pojemniki do przechowywania lub niewielkie meble. 


Wiele produktów sygnowanych logiem &k amsterdam doskonale nadaje się na prezent. Jeśli masz swoim towarzystwie artystyczną duszę lub po prostu kogoś, kto ceni niebanalny design, podaruj mu wazon, świecznik lub ramkę na zdjęcia tej holenderskiej marki – gwarantujemy, że upominek zrobi wrażenie na obdarowanej osobie!

&k amsterdam Billow

&k amsterdam Bloom

&k amsterdam Canal House

&k amsterdam Candy

&k amsterdam Chiquito

&k amsterdam Churros

&k amsterdam Coupe

&k amsterdam Crafty

&k amsterdam De la mer

&k amsterdam Flush

&k amsterdam Flux

&k amsterdam Funky

&k amsterdam Fuse

&k amsterdam Goody

&k amsterdam Gradient

&k amsterdam Grid

&k amsterdam Jolly

&k amsterdam Liquid

&k amsterdam Loop

&k amsterdam Mingle

&k amsterdam Orb

&k amsterdam Pillar

&k amsterdam Puffy

&k amsterdam Shell

&k amsterdam Sketch

&k amsterdam Snail

&k amsterdam Tube

&k amsterdam Whip

&k amsterdam Wobbly

&k amsterdam Wonderball

Produkty &k amsterdam