Zack

Akcesoria marki Zack stanowią wspaniałe uzupełnienie oferty sklepu Czerwona Maszyna. Szczególnie duży wybór produktów Zack znajduje się w działach akcesoria łazienkowe i akcesoria kuchenne. Z list naszych bestsellerów nie schodzą wszelkiego rodzaju wieszaki i uchwyty Zack, oraz kolekcje do łazienki Zack Linea i Zack Scala.

Warto zwrócić uwagę na markę Zack przynajmniej z 2 powodów - jakości i dostępnosci. W naszym magazynie stale znajduje się kilkaset sztuk z mozliwością natychmiastowej wysyłki, a gdy akurat nie mamy czegoś na stanie sprowadzenie potrzebnej ilości trwa krótko.

Niemiecka firma Zack jest jednym ze światowych liderów w produkcji artykułów ze stali szlachetnej. Od ponad 30 lat Zack zaopatruje instytucje publiczne, firmy, oraz gospodarstwa domowe w nowoczesne, funkcjonalne przedmioty. W swojej ofercie Zack posiada akcesoria do kuchni, wyposażenie domu, akcesoria łazienkowe oraz dekoracje salonu - wszystko wykonane z bardzo dobrej jakości stali nierdzewnej i starannie wykończone. Utrzymane w minimalistycznym stylu, proste w formie, ponadczasowe przedmioty codziennego użytku doskonale spełniają swoje zadanie i świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz.

Zack Abilio

Zack Angolo

Zack Appeso

Zack Argos

Zack Atacio

Zack Atore

Zack Batos

Zack Bevo

Zack Canzo

Zack Cenius

Zack Cera

Zack Collo

Zack Colpi

Zack Contas

Zack Duplo

Zack Elios

Zack Exit

Zack Felice

Zack Foccio

Zack Fresco

Zack Ganzio

Zack Genio

Zack Indici

Zack Jaz

Zack Linea

Zack Luxor

Zack Manola

Zack Marino

Zack Mimo

Zack Nexus

Zack Puro

Zack Quadro

Zack Scala

Zack Scarta

Zack Tenno

Zack Vinare

Zack Xero

Produkty Zack