Maselniczka Cilio akrylowa

150186 Cilio Cilio
89.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
150186
Wymiary
18,5 x 13 x 8 cm
Materiały
Akryl, uchwyt ze stali szlachetnej

Opis produktu

Akrylowa maselniczka od Cilio, która pozwala dłużej zachować świeżość masła! Wykonanie pokrywki sprawia, że jest ona odporna na uszkodzenia i nie stłucze się gdy przypadkiem wypadnie nam z rąk. Szykowny, błyszczący uchwyt dodaje całości ładnego wyglądu i pozwala bez obaw o estetykę podać maselniczkę bezpośrednio na stół.
Akcesoria kuchenne marki Cilio to idealna równowaga między jakością, elegancją wykonania i funkcjonalnością produktów. Niemiecka precyzja produkcyjna i doskonały styl!

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię