Maszyna do lodów Ariete Ice Cream 630 Cordless

8003705115200 Ariete Ariete
219.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
8003705115200
Wymiary
27 x 25 cm, wysokość 44 cm Pojemność 1,5 litra

Opis produktu

Maszyna do lodów 630 Ariete Ice Cream Cordless to sprytne i urocze urządzenie do lodów, które pozwoli Ci na cieszenie się ich smakiem przez cały rok.


W lodziarce Ariete jednorazowo możesz przygotować aż 5 porcji lodów (w zbiorniku jest miejsce na 1 kg). Czas przygotowania to około 4-8 godzin. Lampka poinformuje Cię, kiedy lody są gotowe.


Pojemnik można myć w zmywarce. Wykonany jest ze stali nierdzewnej i przyda się również do innych zastosowań w kuchni.


Rozmiar (w cm): 17,0 x 17,0 x 13,5. Moc urządzenia to 8 W.

Kolekcja: Ariete Party Time

Zobacz kolekcję

Marka

Ariete to marka powstała w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi - w Toskanii. Od ponad pięćdziesięciu lat wybitni projektanci Ariete tworzą sprzęt AGD o niecodziennych kształtach i kolorach. W swojej ofercie Ariete posiada elegancką kolekcję w kolorze czerwieni, linię dla dzieci z wizerunkami bohaterów Disneya oraz szereg funkcjonalnych urządzeń do kuchni: gofrownic, tosterów, blenderów, ekspresów do kawy. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by połączyć najnowocześniejszą technologię, eleganckie wzornictwo z naturalnymi potrzebami konsumenta. Motto Ariete: wyszukana estetyka + intuicyjna obsługa = dużo radości na co dzień. Tak przydatnych w kuchni przedmiotów nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię