Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Misa Georg Jensen Urkiola Ø 20 cm, srebrna

Misa Georg Jensen Urkiola Ø 20 cm, srebrna
Misa Georg Jensen Urkiola Ø 20 cm, srebrna Misa Georg Jensen Urkiola Ø 20 cm, srebrna
x zamknij

Misa Georg Jensen Urkiola Ø 20 cm, srebrna

acme
949.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Wysokość: 7,1 cm
Ø 20 cm
Polerowana stal szlachetna
gj-3586065
 
Misa Georg Jensen Urkiola o interesującej, surowej formie. Dobry sposób na eleganckie zaserwowanie małych przekąsek, takich jak orzeszki czy suszone owoce. Miseczka może służyć również jako elegancka szkatułka na drobne przedmioty. Mniej znaczy więcej – tymi trzema słowami można najpełniej określić całą kolekcję Urkiola, w której dominują cylindryczne formy, a gładkie powierzchnie łączą się z plisowanymi zdobieniami.

Projektantka Patricia Urquiola szukała inspiracji w archiwum Georga Jensena. Jej zainteresowanie wzbudziły prążkowane wzory umieszczone na sztućcach z kultowej kolekcji Bernadotte. Postanowiła stworzyć kolekcję, która nawiążę do starych wzorników, ale będzie bardziej śmiała, nowoczesna i architektoniczna. Prezentowane przedmioty wyróżniają się wielofunkcyjnością – wazon może być stosowany jako cooler do szampana, dzbanek jako kubełek na lód z szufelką, a miska może stanowić szkatułkę na biurko czy toaletkę.

Inne z kolekcji Georg Jensen Urkiola

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.