Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Miska do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine

Miska do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine
Miska do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine Miska do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine Miska do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine Miska do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine
x zamknij

Miska do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine

Joseph Joseph
109.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
22,2 x 17,6 x 21,4 cm
Tworzywo sztuczne (wolne od BPA)
45015
 
Miska do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine to prawdziwy niezbędnik każdego kinomaniaka. Naczynie jest bardzo funkcjonalne – umożliwia przygotowanie popcornu, oddzielenie ziarenek oraz serwowanie. Produkt składa się z trzech elementów: pojemnej miski, miarki na kukurydzę oraz pokrywki z otworami. Naczynie zostało wykonane z tworzywa sztucznego, wolnego od szkodliwych związków BPA i odpornego na działanie wysokich temperatur.

Sposób użycia: Upewnij się, że silikonowa wkładka jest prawidłowo zamocowana wewnątrz miski. Wsyp do miski odpowiednią ilość ziaren – tak, aby zapełniło się wgłębienie w silikonowej wkładce. Nie wolno przekraczać poziomu miarki, ponieważ może dojść do przypalenia popcornu. Następnym krokiem jest założenie pokrywki. Czas przygotowania wynosi od 1,5 do 5 minut w zależności od mocy kuchenki. Kuchenkę mikrofalową należy zatrzymać w momencie, kiedy dźwięk przygotowywanego popcornu zwolni do 2-3 sekund pomiędzy "trzaskami". Następnie trzeba ostrożnie wyjąć miskę z mikrofalówki, obrócić pokrywką do dołu i potrząsać przez ok. 15 sekund, aby usunąć pozostałe ziarenka. Gotowy popcorn można przyprawić do smaku.

Można myć w zmywarce. Należy oddzielić wszystkie części przed umyciem. Odpowiednie do kuchenek mikrofalowych o wysokości > 19 cm. Nie wolno używać pokrywki do góry nogami, ponieważ może to spowodować przegrzanie produktu.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.