Miska Kähler Hammershøi Ø21 cm, biała

692224 Kähler Kähler
315.00 PLN
315,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
692224
Wymiary
Ø21 cm, wysokość: 10,5 cm, pojemność: 2,65 l
Materiały
porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Miska Kähler Hammershøi Ø21 cm biała idealnie nadaje się do podawania sałatek, owoców czy przekąsek. Sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i od święta. Zdobią ją charakterystyczne żłobienia, typowe dla całej serii Hammershøi. Miska będzie wspaniałym uzupełnieniem pozostałych naczyń z tej samej kolekcji, jest jednak tak uniwersalna, że łatwo ją zestawić z również inną zastawą stołową.

 

Miska Kähler Hammershøi Ø21 cm biała została wykonana z porcelany. Prezentuje się elegancko, a przy tym niebanalnie. Zastawa stołowa Kähler Hammershøi wyróżnia się ponadczasowym wzornictwem, które nigdy nie wyjdzie z mody. Dlatego kolekcja ta zawsze będzie wyglądać dobrze, niezależnie od upływu czasu.

 

Naczynie jest przystosowane do mycia w zmywarce.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię