Miska - miarka Rig-Tig Mix-It 2,5 l

Z00201 Rig-Tig Rig-Tig
108.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00201
Wymiary
Pojemność 2,5 l
Materiały
Włókno bambusowe
Ograniczenia

Opis produktu

Miska i miarka w jednym! 2,5-litrowe naczynie Rig-Tig Mix-It zaprojektowane w duchu skandynawskiego minimalizmu i prostoty, idealnie sprawdzi się w kuchni zarówno jako pojemnik do przygotowywania składników do dań i sałatek jak i jako miarka do odmierzania potrzebnej ilości produktów. Wewnątrz miski znajdują się podziałki, które ułatwiają odmierzenie odpowiedniej porcji mąki, kaszy, wody, czy mleka.
Wolna od BPA i ftalanów
Myć ręcznie (nie wolno wkładać do zmywarki).
Wszystkie produkty duńskiej marki Rig-Tig w trosce o środowisko pakowane są w maksymalnie uproszczone, biodegradowalne opakowania, które nadają się do dalszego recyklingu. Doskonała równowaga funkcji i konstrukcji produktów.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię