Miska żaroodporna Rig-Tig Cook & Serve 24 cm, dark blue

Z00504-1 Rig-Tig Rig-Tig
223.00 PLN
223,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 10 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00504-1
Wymiary
Ø: 24 cm
Wysokość: 12,5 cm
Materiały
Glazurowana kamionka
Zastosowanie

Opis produktu

Miska żaroodporna Rig-Tig Cook & Serve 24 cm, dark blue ma wiele praktycznych zastosowań - od przygotowywania i podawania sałaty, po wypiekanie chleba, zapiekanek i ciasta.

Misy i miski z kolekcji Rig-Tig Cook & Serve są dostępne w trzech rozmiarach: 16, 20 i 24 cm i można do nich dobrać pasujące talerze/pokrywki. Misy te są uniwersalne i łatwe w codziennej obsłudze – można w nich przygotowywać potrawy, piec w piekarniku (do 230 stopni) i odgrzewać w mikrofalówce, a po zakończonym posiłku – umyć w zmywarce.

Wykonane z znakomitej jakości kamionki glazurowanej na gładko od wewnątrz i matowej z zewnątrz są przyjemne w użyciu i ponadczasowo estetyczne.

Misy można sztaplować, dzięki czemu, ułożone w stos zajmują bardzo mało miejsca w szafkach. W kolekcji Rig-Tig Cook & Serve są dostępne także kwadratowe i prostokątne naczynia żaroodporne w pasującej kolorystyce i tym samym wykończeniu.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię