Młynek do kawy z korbką Zassenhaus Havana

041002 Zassenhaus Zassenhaus
479.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
041002
Wymiary
Pojemność: 30 g
wysokość: 18 cm
Ø : 5,6 cm.
Materiały
Mosiądz polerowany, ceramika.
Gwarancja
25 lat
Opis gwarancji
Gwarancja obejmuje mechanizm mielący.

Opis produktu

Piękny młynek do kawy Zassenhaus Havana z korbką, wykonany z polerowanego mosiądzu. Nawiązuje stylem do swoich klasycznych tureckich odpowiedników.
 • żarnowy mechanizm mielenia
 • bardzo wytrzymały ceramiczny mechanizm mielący, poparty 25 – letnią gwarancją producenta.
 • Marka

  Marka Zassenhaus oferuje tradycyjne, niemieckie produkty z kat. artykułów kuchennych wytwarzanych z drewna. Charakteryzują ją: minimalistyczne wzornictwo, maksymalna funkcjonalność, trwałość i wysoka jakość wykonania połączona z dyskretną elegancją. Stylowe deski do krojenia, mocne młynki do przypraw i kawy, oraz praktyczne naczynia i drewniane akcesoria kuchenne.

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię