Młynek do przypraw Rig-Tig

Z00047 Rig-Tig Rig-Tig
152.00 PLN
152,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00047
Wymiary
Wysokość 18,5 cm
długość podstawki 15,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS, ceramika

Opis produktu

Praktyczny i przy tym niezwykle designerski młynek do przypraw marki Rig-Tig: zaprojektowany w duchu skandynawskiego minimalizmu i prostoty. Cały biały, z wygodnym pokrętłem do mielenia przypraw (część górna) i wysuniętym pojemniczkiem, w którym można świeżo zmieloną przyprawę podać od razu na stół lub przesypać do gotowanego dania. Można też na pojemniczek nasypać soli, młynkiem zmielić pieprz i podać całość na stół jako klasyczne 2 w 1.
Można myć w zmywarce.
Wszystkie produkty duńskiej marki Rig-Tig w trosce o środowisko pakowane są w maksymalnie uproszczone, biodegradowalne opakowania, które nadają się do dalszego recyklingu. Doskonała równowaga funkcji i konstrukcji produktów.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię