Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Młynek do soli lub pieprzu Vin Bouquet

Młynek do soli lub pieprzu Vin Bouquet
Młynek do soli lub pieprzu Vin Bouquet Młynek do soli lub pieprzu Vin Bouquet Młynek do soli lub pieprzu Vin Bouquet Młynek do soli lub pieprzu Vin Bouquet
x zamknij

Młynek do soli lub pieprzu Vin Bouquet

vinbouquet
77.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 3-5 dni roboczych
15,5 x 2,5 cm
Stal szlachetna, akryl
FIH 010
 
Młynek do soli lub pieprzu Vin Bouquet – zaprojektowany w duchu minimalizmu. Został wykonany ze stali szlachetnej oraz akrylu, dlatego charakteryzuje się solidną konstrukcją i maksymalną funkcjonalnością. Jest bardzo łatwy w obsłudze – wystarczy, że naciśniesz przycisk, który znajduje się u góry, a uzyskasz świeżo zmieloną sól morską lub aromatyczny pieprz. Jego uzupełnianie jest równie proste – aby umieścić w środku przyprawę należy odkręcić dolną część młynka.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.