Naczynie do gotowania ryżu i kaszy Lekue

0200700V17M017 Lékué Lékué
128.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0200700V17M017
Wymiary
Ø 11,2 cm
Wysokość – 11 cm
Materiały
tworzywo sztuczne PP, silikon platinum
Zastosowanie

Opis produktu

Naczynie do gotowania ryżu i kaszy Lekue, ten wyjątkowy produkt to idealne rozwiązanie dla osób ceniących w kuchni oszczędność czasu i pożywne jedzenie. 

Naczynie jest przeznaczone do gotowania wszelkich rodzajów kasz, komosy i ryżu w kuchence mikrofalowej - bez garnka, durszlaka i miski. Jedno naczynie wystarczy, aby przyrządzić pyszny posiłek dla całej rodziny lub gości. 

Czas przyrządzenia zależny jest od mocy kuchenki, ale przyjmuje się wartość 800W. W dołączonej do naczynia instrukcji znajdziesz wszelkie potrzebne informacje dotyczące czasu, potrzebnej ilości wody i porcji jaką należy przygotować dla konkretnej ilości osób. 

Po umieszczeniu pokrywy na produkcie, wstawić do kuchenki (moc 800W) i gotować według czasu podanego na opakowaniu produktu i załączonej instrukcji. Wyjąć przy użyciu rękawicy ochronnej. Przemieszać ziarna i odstawić na 3 minuty, odcedzić resztę wody, zdjąć pokrywę, serwować.

Cechy produktu:

  • kolor - biały, zielony
  • materiał - tworzywo sztuczne PP, silikon platinum
  • średnica - 11,2 cm
  • wysokość - 11 cm
  • pojemność - do 1l

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię