Naczynie do kiszenia z obciążnikami Kilner

0025.892 Kilner Kilner
399.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0025.892
Wymiary
Pojemność 8 l
Ø 25,4 cm
Wysokość 28 cm
Materiały
Ceramika
Ograniczenia

Opis produktu

Naczynie do kiszenia z obciążnikami Kilner to funkcjonalna i estetyczna alternatywa popularnych, ciemnobrązowych garnków do kiszonek.

Jest wyposażone w pokrywkę oraz 2 ceramiczne kamienie - obciążniki, które zapobiegają wynurzeniu produktów. Pokrywka tworzy naturalne uszczelnienie (przestrzeń wokół brzegów należy wypełnić wodą.

W dolnej części naczynie jest profilowane, dzięki czemu łatwo przenosić je oburącz.

Należy myć ręcznie!

Naczynie do kiszenia z obciążnikami Kilner jest wykonane z jasnej, wysokogatunkowej ceramiki. Na przedniej ścianie, oraz na obciążnikach wytłoczono logo producenta, dzięki czemu naczynie zyskuje wygląd vintage.

Marka

Kilner to Brytyjska marka z tradycjami. Założyciel John Kilner zajmował się produkcją słoików i szklanych butelek. Swoją firmę założył w 1842 roku, a pierwszy projekt słoika Kilner w formie w której jest sprzedawany do dziś powstał w latach 90-tych XX wieku. Od tego czasu produkty marki Kilner cieszą się niesłabnącą popularnością. Klasyczny design butelek, słoików, kufli i akcesoriów do przetworów wprowadza do wnętrz domową, przytulną atmosferę. Marka Kilner łączy w sobie funkcjonalność i tradycyjne wzornictwo.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię