Nóż do obierania warzyw Zwilling Twin Grip 5 cm czerwony

38040-050-0 Zwilling Zwilling
49.99 PLN
49,99 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
38040-050-0
Wymiary
Długość całkowita 15,2
Długość ostrza 5 cm
Materiały
Stal wysokowęglowa Friodur, tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Nóż do obierania warzyw Zwilling Twin Grip o długości 10 cm i z uchwytem w czerwonym odcieniu sprawi, że obieranie warzyw stanie się prostsze.

Dobrej jakości ostry nóż ułatwia przygotowywanie potraw i pracę w kuchni. Każdy szef kuchni posiada swój ulubiony zestaw, o który dba i ostrzy go.

Niemiecka marka Zwilling to gwarancja solidności i precyzji wykonania. Noże produkcji Zwilling cieszą się ogromnym uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Miłośnicy kulinariów z całego świata cenią wyroby tej marki ze względu na ich wysoką jakość, wytrzymałość, funkcjonalność i elegancki, ponadczasowy wygląd.

Twin Grip to seria noży do obierania warzyw. Produkt widoczny na zdjęciu to solidny nóż o małym rozmiarze i wielkim potencjale. Ostrze o długości 10 cm ma ostrą końcówkę, dzięki czemu świetnie nadaje się do obierania warzyw.

Ostrze noża wykonano ze stali FRIODUR hartowanej lodem i ostrzonej laserowo, z kolei uchwyt to wysokiej jakości tworzywo sztuczne ze specjalną antypoślizgową powłoką.

Cechy produktu:

  • mały i ostro zakończony nóż do obierania warzyw,
  • stal FRIODUR hartowana lodem,
  • uchwyt z tworzywa sztucznego w czerwonym kolorze.

Marka

Zwilling to niemiecka marka, która nieustannie od ponad 250 lat odnosi sukcesy na rynkach światowych w kategoriach przede wszystkim noży i naczyń kuchennych.

Zwilling to synonim przede wszystkim wysokiej jakości produktów wykonanych ze specjalnych materiałów przeznaczonych tylko dla marki.

Od 1731 roku celem firmy jest stosowanie innowacyjnych technik do wytwarzania produktów najwyższej jakości i jednoczesne zachowanie ich tradycyjnej i ponadczasowej oprawy.

Seria stalowych noży zyskała niezwykłą popularność nie tylko śród najlepszych kucharzy świata ale również wśród kulinarnych amatorów oraz hobbystów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię