Patelnia WMF Mini Ø 18 cm

07.1880.6041 WMF WMF
124.99 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
07.1880.6041
Wymiary
Pojemność 0,9 l
Ø 18 cm
wysokość 4 cm
Materiały
Stal szlachetna Cromargan®
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Patelnie Mini idealnie sprawdzą się w mniejszych rodzinach lub jako wyposażenie studenckiej kawalerki. Dzięki technologii TransTherm® dno doskonale akumuluje pobierane ciepło i rozprowadza je równomiernie po powierzchni naczynia. Stal szlachetna Cromargan® z której zostały wykonane jest gwarancją długotrwałej jakości i odporności na zarysowania. Ergonomiczna rączka ułatwi codzienne użytkowanie.
Patelni można używać na kuchenkach indukcyjnych oraz myć w zmywarce.

Marka

WMF to marka znana i ceniona przez konsumentów na całym świecie. Towarzyszy jej duch innowacji i chęć ciągłego rozwoju. Na podstawie obserwacji życia codziennego renomowani projektanci WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie akcesoria wykonane są z niezwykle trwałej stali szlachetnej 18/10, która wypolerowana na wysoki połysk wygląda jak srebro. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię